Oferta turnusów


Dostępne terminy pobytów*:
TURNUS I - 20 - 27 stycznia 2024
TURNUS II - 03 - 10 lutego 2024
TURNUS III - 17 - 24 lutego 2024

Tutaj sprawdzisz kiedy są ferie w Twoim województwie
Ceny pakietów:

Babcia lub Dziadek + Wnuk: 2600 zł
Babcia + Dziadek + Wnuk: 4300 zł
Kolejne dziecko do lat 13: 900 zł

(w tym samym pokoju - pakiet 7-dniowy)

Sprawdź jakie przysługują Ci zniżki

* Warunkiem uruchomienia usługi jest zgłoszenie minimum 10 dzieci (7 -13 lat)
* Cena pakietu nie obejmuje opłaty uzdrowiskowej (płatna gotówką w recepcji)


 

W cenie pakietu:
• 7 noclegów w komfortowych pokojach 2 osobowych typu plus
• Pełne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje (możliwość wyboru dania obiadowego dla dziecka)
• Prezent powitalny dla dziadków i dzieci
• Program animacyjny uwzględniający potrzeby wnuków i dziadków (zajęcia plastyczne, taneczne, sportowe, edukacyjne, konkursy z nagrodami)
• Zabiegi odnowy biologicznej dla dziadków (lista oferowanych zabiegów)*
• Gimnastyka dla dzieci
• Zorganizowane atrakcje również poza terenem obiektu (m.in. Morska Przygoda, lekcja muzealna, lodowisko)
• Dzienniczek Odkrywców dla każdego uczestnika dzięki któremu będzie mógł utrwalić swoje wspomnienia
• Zorganizowany wyjazd na basen
• Pamiątkowe zdjęcie

*Aktualna lista zabiegów oferowanych bez dodatkowych opłat w ramach ferii z wnukiem dostępna jest w Recepcji Ośrodka pod nr tel. +48 94 35 33 700.


 

Wyżywienie


Zapewniamy pełne wyżywienie przygotowane specjalnie na miejscu przez naszego Szefa Kuchni. Możemy pochwalić się prawdopodobnie najlepszymi pierogami w Kołobrzegu, robionymi przez Panią Ewę.
Mając na uwadze potrzeby naszych gości, oferujemy możliwość dostosowania pożywienia do Państwa indywidualnych potrzeb. Oferujemy specjalne diety, dla tych gości, którzy muszą uważać na poziom cukru, cholesterol, są na diecie bezglutenowej bądź mają różne alergie i nietolerancje pokarmowe.

* aktualnie wszystkie posiłki są serwowane do stołów.
** usługa zawieszona do odwołania z powodu nowych środków bezpieczeństwa

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

1Czy mogę zabrać ze sobą psa?
Tak! Do Ośrodka można przyjechać na wczasy ze swoim czworonożnym kompanem, należy jednak pamiętać o tym, że naszych podopiecznych obowiązują specjalne zasady określone w regulaminie. Pobyt zwierzaka jest odpłatny.
2Czy Ośrodek posiada basen?
Nie posiadamy własnego basenu na terenie Ośrodka, ale w czasie trwania turnusów organizujemy dla chętnych wyjazd do pobliskiego krytego basenu.
3Czy wszystko znajduje się w jednym, dużym budynku hotelowym?
Nasz Ośrodek został zaprojektowany tak, aby uprzyjemnić pobyt w możliwie kameralnych warunkach na świeżym powietrzu. Posiadamy 4 jednopiętrowe pawilony z pokojami: Alinę (101-138), Beatę (207-240), Celinę (301-326), Dorotę (401-426) oraz Stołówkę z Kawiarnią i Recepcją. Sprzyja to atmosferze wypoczynku i ułatwia częstsze wyjścia na świeże powietrze bez konieczności przemierzania długich, hotelowych korytarzy i pokonywania kilku pięter. Dzięki temu można doglądać zabawy dzieci na świeżym powietrzu z okna, czy zrelaksować się na leżaku przed domkiem gdy dziecko ucina sobie popołudniową drzemkę w pokoju.
4Jak blisko jest plaża?
W linii prostej znajdujemy się w odległości zaledwie 250m od plaży. Można do niej dojść kilkuminutowym spacerkiem, a dzięki temu, że jesteśmy od niej odgrodzeni Parkiem im. Żeromskiego, sezonowe wiatry nie są nam straszne! :) Krótki filmik ze spaceru możecie zobaczyć tutaj
5Czy jest jakaś opiekunka dla dzieci?
Tak, zatrudniamy animatora, który przygotował cały plan zabawy dla dzieci. Atrakcje Ferii z Wnukiem zostały przystosowane dla dzieci w wieku 7-13lat.
6Jakie środki bezpieczeństwa stosujecie związane z pandemią koronawirusa?
Bezpieczeństwo i komfort Gości są dla nas najważniejsze. Posiadamy status Obiektu Bezpiecznego Higienicznie przyznawanego przez Polską Organizację Turystyczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą serią Bezpieczni Goście, w której przedstawiamy Państwu zasady funkcjonowania Ośrodka z podziałem na 7 obszarów - przeczytaj tutaj.