Dla dziadków

7 dni ja i mój wnuk to tygodniowe turnusy, podczas których dziadkowie będą mogli umocnić swoje relacje z wnukami w uzdrowiskowym klimacie. Zapewniamy wspólne zajęcia integracyjne oraz zajęcia grupowe. Podczas gdy seniorzy będą mogli się zrelaksować na różnego typu zabiegach fizjoterapeutycznych i odnowy biologicznej, nasi animatorzy zaopiekują się dziećmi, zapewniając im aktywny wypoczynek pełen gier i zabaw.

Wyżywienie

Przepyszna kuchnia to zdecydowanie nasza mocna strona! Podczas turnusu zapewniamy Państwu pełne wyżywienie przygotowane na miejscu przez naszego Szefa Kuchni, który serwuje smaczne potrawy kuchni polskiej. Wiemy jak ważna jest odpowiednia dieta. Mając na uwadze potrzeby naszych gości, oferujemy możliwość dostosowania pożywienia do Państwa indywidualnych potrzeb. Oferujemy specjalne diety, dla tych gości, którzy muszą uważać na poziom cukru, cholesterol, są na diecie bezglutenowej bądź mają różne alergie i nietolerancje pokarmowe. Dla wnuków, stworzyliśmy specjalne Menu Dziecięce, które podczas zeszłorocznego turnusu przekonało do siebie niejednego niejadka.
menu postac
masaz postac

Zabiegi Odnowy Biologicznej

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, posiadamy własną bazę rehabilitacyjną z różnorodną i sprawdzoną ofertą zabiegów odnowy biologicznej, fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. W naszej stałej ofercie mamy już ponad 20 rodzajów zabiegów. Nasi goście mogą korzystać z różnego rodzaju masaży, również wodnych, krioterapii, kąpieli solankowych, laseroterapii, czy okładów borowinowych. Ich pełną listę wraz z opisem możecie przeczytać na stronie naszego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego Dozamel. Aktualna lista zabiegów oferowanych bez dodatkowych opłat w ramach ferii z wnukiem dostępna jest w Recepcji Ośrodka pod nr tel. +48 94 35 33 700.

Zabawa i Integracja

Wzmocnionych zabiegami seniorów zapraszamy do wspólnych międzypokoleniowych zajęć integracyjnych! U nas umocnisz swoją relację z wnukami i dasz im bezcenne wspomnienia! Wspólny spacer powitania z morzem, niezapomniana piracka przygoda, czy szlifowanie talentu do występu w konkursie Talent Show? Nasz program jest pełen ciekawych atrakcji dostosowanych do najróżniejszych gustów.
rodzina nad morzem

Uzdrowiskowy Klimat

Kołobrzeg jest miastem uzdrowiskowym, który cieszy się najczystszym powietrzem w województwie i dużą zawartością jodu, co sprawia, że ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Wyśmienita lokalizacja naszego ośrodka zachęca do relaksacyjnych spacerów w pobliskim parku lub wzdłuż wybrzeża. W naszej wypożyczalni oferujemy m.in. kije nordic walking oraz rowery.